Internet to ogromny rynek. Wiele obszarów działalności przenosi się coraz częściej do sieci. Już dawno sprzedaż internetowa zaczęła odnosić ogromne sukcesy, ale teraz także hurtownie działają online. Jest to wygodne, gdyż można przejrzeć w szybkim czasie wiele produktów, sporządzić listę, zamówić… To wszystko w krótkiej chwili!

Hurtownia zabawek Leker.pl działa na rynku od 2001 roku i bardzo szybko dostosowuje się do potrzeb rynku. Leker to importer i dystrybutor światowych, renomowanych marek zabawek. Znani są z tego, że posiadają status wyłącznego dystrybutora marek takich jak Fisher Price Outdoor, Big, czy Injusa. Posiadają również w asortymencie liczne marki z innych kontynentów, jak na przykład Viga Toys, czy Step2. Leker uwielbia amerykańskie zabawki!

Nie tylko hurtownia internetowa

Jeśli jesteś tradycjonalistą, albo po prostu lubisz poznać osobiście ludzi, z którymi współpracujesz, to możesz odwiedzić biuro Lekera. Znajduje się ono w miejscowości Chynów – ok. 50 km od Warszawy, a bliżej takich miejscowości jak Piaseczno, czy Grójec. Leker odwiedza również przeróżne targi zabawek. Byli na targach w Norymbergii, a wkrótce pojawią się na targach Kid’s Time Kielce 2019.

Dropshipping

Leker to nie jest zwykłe centrum dystrybucji. Są oni przyjaciółmi swoich partnerów, więc robią wszystko, by współpraca była owocna dla obu stron. Bardzo wygodnym dla wielu sprzedawców jest model współpracy dropshipping, który można wybrać w Lekerze.

Wyłączny dystrybutor

Leker.pl to jedyna hurtownia zabawek w Polsce, u której dostaniesz marki Fisher Price Outdoor, Big, oraz Injusa. Są oni w bliskiej współpracy z tymi producentami, oraz posiadają status wyłącznego dystrybutora.