Jak najlepsze zabawki to gdzie? W sklepie e-Smoby! Smoby to jeden z najbardziej znanych producentów zabawek na świecie, dlatego obecność oficjalnego sklepu na polskim rynku bardzo nas cieszy. Spójrzmy co e-Smoby.pl ma w ofercie.

Kuchnie dla dzieci Smoby

Kuchnie dla dzieci to wspaniałe zabawki, które bawią i uczą. Kuchnie Smoby są idealnie zaprojektowane, by pokazywać dzieciom jak działają różne urządzenia w kuchni, jak należy używać noża, piekarnika, patelni i innych elementów wyposażenia.

Kuchnia dla dzieci Smoby mini Tefal Studio Bubble

mała kuchnia, kuchnia dla dzieci, kuchnia smoby, kuchnie smoby, kuchnie dla dzieci, brykacze.pl, e-smoby.pl

Nieduża, ale świetnie wyposażona kuchnia w stylu studio. Posiada licencję Tefal, więc dziecko może poczuć się jak w prawdziwej kuchni, pracując z urządzeniami znanego producenta wyposażenia kuchennego. Kuchnia Smoby Mini Studio jest idealną zabawką dla dzieci, które uwielbiają naśladować rodziców. Samodzielnie, gotując w takiej kuchni, mogą próbować swoich kulinarnych zdolności.

Elektroniczna kuchnia dla dzieci Tefal Superchef

superchef, brykacze.pl, e-smoby, tefal, kuchnia dla dzieci, kuchnia dziecięca, kuchnia smoby

Ogromna i cudownie wyposażona elektroniczna kuchnia dla dzieci Smoby Superchef. Posiada dosłownie wszystkie niezbędne akcesoria i sprzęty. To kuchnia z piekarnikiem, palnikami, zlewem, a nawet ekspresem do kawy. W zestawie oczywiście akcesoria – wszelkie sztućce, garnki i patelnie. Nie zabraknie niczego! Ta kuchnia jest zaopatrzona jak prawdziwa kuchnia mistrza kuchni.

Duża kuchnia dla dzieci Tefal Studio XXL Smoby

kuchnia dla dzieci, kuchnia smoby, kuchnie dla dzieci, kuchnie smoby, kuchnia masterchef xxl

Cudowna, bardzo przestronna i świetnie wyposażona kuchnia dla dzieci firmy Smoby. Kuchnia posiada wszelkie niezbędne akcesoria takie jak sztućce, talerze, garnki i patelnie. Wyposażona jest w dwa palniki, piekarnik, zmywarkę i wiele innych elementów. Swobodnie bawić się tu może kilkoro dzieci.

Zjeżdżalnie ogrodowe dla dzieci Smoby

W każdym placu zabaw musi się znaleźć miejsce na zjeżdżalnie dla dzieci. Smoby posiada kilka świetnych modeli, które idealnie wpasują się do twojego ogrodu.

Zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci Smoby Świnka Peppa

świnka peppa, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia dla najmłodszych, do ogrodu, do domu, brykacze.pl, smoby

Mała zjeżdżalnia dla małych dzieci. Idealnie nadaje się nie tylko do ogrodu, ale również do domu. Posiada wygodną drabinkę, oraz ślig długości 90 cm, dlatego będzie idealna dla maluchów od 2 lat. Różowy kolor i motyw z kreskówki Świnka Peppa, powodują, że to idealna zjeżdżalnia dla dziewczynek.

Zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci Smoby Funny

zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, zjeżdżalnia smoby, brykacze.pl

Świetna zjeżdżalnia z falowanym ślizgiem! Zjeżdżalnia ogrodowa Smoby Funny posiada ślizg długości 200 cm, oraz ślizg wodny. To świetna zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci, która spodoba się na pewno każdemu maluchowi, a także idealnie wpasuje się w wystrój każdego ogrodu.

Smoby duża zjeżdżalnia dla dzieci Megagliss 2 w 1

zjeżdżalnia ogrodowa, duża zjeżdżalnia smoby, zjeżdżalnia modułowa, do ogrodu, brykacze.pl

Duża zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci firmy Smoby. Jest to zjeżdżalnia modułowa, co oznacza, że można dostosować długość ślizgu w zależności od wieku dziecka. Maksymalna długość ślizgu tej zjeżdżalni to 375 cm! Jest to idealne rozwiązanie gdy masz dzieci w różnym wieku, lub gdy chcesz, by zjeżdżalnia posłużyła przez wiele lat.

Pojazdy dla dzieci Smoby

Pojazdy dla dzieci firmy Smoby to przede wszystkim cudowne rowerki, ale również jeździki, quady i traktorki. Charakteryzują się wspaniałym designem i świetną jakością wykonania.

Rowerek trójkołowy Comfort

rowerek trójkołowy, rowerek smoby, trójkołowiec na pedały, rowerek trójkołowy comfort, smoby

Świetny rowerek wielofunkcyjny o 3 kołach. Może być pchany przez rodziców, a później można używać go jako rowerka na pedały. Rowerki tego typu to świetne zabawki, które posłużą przez wiele lat.

Czerwony jeździk Smoby Scooter

skuter dla dzieci, jeździk dla dzieci, rowerek biegowy, pchacz, odpychacz, dla najmłodszych, smoby

Świetny rowerek biegowy dla dzieci, który wygląda jak skuter! Posiada ciche koła, skrętną kierownicę, oraz schowek pod siedzeniem i kluczyk ze stacyjką. Genialne rozwiązanie dla maluchów, które są żądne ruchu.

Różowy Quad Smoby X-Power

quad dla dzieci, brykacze.pl, quad elektryczny, smoby, pojazd elektryczny

Elektryczny quad dla dzieci od 3 roku życia. Wspaniały pojazd dla dziewczynki – różowy kolor na pewno spodoba się każdej księżniczce. Quad na akumulator firmy Smoby posiada elektroniczny silnik o mocy 50W, który napędza pojazd do 5 km/h.