Jeździki to wspaniałe zabawki dla dzieci, które są niezwykle popularne. Dzieci je uwielbiają! Co więcej, zabawa jeździkiem ma genialny wpływ na rozwój motoryczny maluchów, więc uważamy, że każde dziecko powinno dostać swój własny jeździk, by mogło się poprawnie rozwijać. Żeby ułatwić wybór, przygotowaliśmy zestawienie jeździków godnych uwagi. Zapraszamy do lektury!

Jeździk Biedronka Cozy Coupe Little Tikes

jeździk dla dzieci, cozy coupe, little tikes, brykacze.pl, pojazd dla dzieci, sklep z zabawkami

Jeździki z serii Cozy Coupe to sztandarowy produkt marki Little Tikes. Dostępne są w dziesiątkach wariantów, dzięki czemu można dopasować model do indywidualnych potrzeb dziecka. Na powyższym zdjęciu znajduje się jeździk Cozy Coupe Biedronka, ale można również wybrać radiowóz, karocę księżniczki, dinozaura, oraz wiele innych.

Jeździk – pchacz – bujak Goliath Injusa

pojazd dla dzieci, quad dla dzieci, jeździk dla dzieci, pchacz, injusa, brykacze.pl

Ten niesamowity pojazd to wielofunkcyjna zabawka, która łączy w sobie funkcje, które niespotykane są zazwyczaj w takiej formie. Czy widział ktoś z Was quada, który może być bujakiem? Goliath to niezwykły jeździk, który może zmieniać swoje funkcje wraz z wzrostem dziecka, dzięki czemu posłuży przez wiele lat i będzie ulubioną zabawką Twojego dziecka.

Jeździk Big Bobby Car Classic

jeździk dla dzieci, pojazd dla dzieci, big, jeździk big, bobby car, brykacze.pl, sklep z zabawkami

Big Bobby Car to klasyczny jeździk niemieckiej firmy Big. Jest to niezawodna zabawka, która może nie posiada bardzo spektakularnego wyglądu, ale cechuje ją niemiecka jakość wykonania, niewygórowana cena, oraz klasyczny styl. Jeździk zaopatrzony został w ciche koła, dzięki czemu można go śmiało używać w domu.

Jeździk Pchacz Motor Kawasaki Injusa

jeździk, motorek dla dzieci, motorek biegowy, motor dla dzieci, jeździk motor, injusa, brykacze.pl

Motorek dla dzieci na licencji marki Kawasaki nie tylko świetnie wygląda, ale również świetnie sprawdza się jako bardzo praktyczna zabawka. Motorki biegowe tego typu świetnie działają na rozwój zdolności motorycznych dzieci, dzięki czemu szybciej rozwijają one zmysł równowagi i zręczność. Motorek posiada wygodne szerokie koła, dzięki czemu jest stabilny.

Rowerek biegowy Flippi Big

jeździk dla dzieci, rowerek biegowy, chodzik, big, flippi, brykacze.pl

Flippi to świetny pojazd dla dzieci w wieku od 18 miesięcy. Wygląda niepozornie, ale jest to cudowna zabawka, która posiada mnóstwo atutów wyróżniających ją na tle innych zabawek tego typu. Flippi jest niewielki i minimalistyczny. Łatwo go przechowywać i nie stanowi problemu przenoszenie go. Kolejnym argumentem za kupnem tego pojazdu jest jego cena, która jest wręcz kuriozalnie niska jak za markę tej klasy.