Kielce co roku goszczą w lutym największe firmy z branży zabawek. Na targach Kids’ Time zbierają się wszystkie znaczące marki, by zdobyć nowych kontrahentów, porozmawiać z dotychczasowymi partnerami, oraz by po prostu wiedzieć, co w trawie piszczy. Kolejny już raz, na targach będzie gościła firma Leker.pl

Hurtownia zabawek Leker.pl

Leker jest firmą, która już od wielu lat zajmuje się importem i dystrybucją zabawek z różnych zakątków świata. Posiada w Polsce wyłączność na dystrybucję takich marek jak Fisher Price, Big i Injusa, co czyni z niej ważnego zawodnika.

Najważniejsze marki zabawek

Leker.pl nie tylko jest wyłącznym dystrybutorem trzech bardzo dużych marek. Posiada również w dystrybucji inne światowe marki, obok których nie da się przejść obojętnie. Są to między innymi Smoby, Wader, Simba, czy Baby Born.

Sprzedaż zabawek? A może dropshipping?

W Lekerze możesz współpracować na zasadzie dropshippingu. Jest to model partnerstwa pomiędzy sklepem internetowym, a hurtownią, który polega na tym, że zamiast dostarczać towary do sklepu, hurtownia wysyła je bezpośrednio na adresy klientów.

Biuro handlowe i magazyny Lekera

Hurtownia zabawek Leker.pl działa nie tylko w internecie. Ich biuro handlowe i magazyny znajdują się w miejscowości Chynów – w okolicach miejscowości takich jak Warszawa, Piaseczno, czy Grójec.