Zima atakuje – tego nie da się ukryć. Myślę, że wszyscy wypatrujemy już śniegu i myślimy o prezentach świątecznych, ale dzisiejsza piękna pogoda i słońce wysoko na niebie, zainspirowały nas do tego, by wyskoczyć na dwór. Kiedyś skakało się nad gumą, ale świat idzie do przodu – teraz na topie są trampoliny. Jednym z najlepszych producentów trampolin jest firma Berg, która posiada również w ofercie genialne jeździki.

BERG to holenderska firma, która od ponad trzydziestu lat bazuje na dwóch filarach: tradycji i innowacji. Za swoją misję uważa podtrzymywanie i rozwijanie talentu wynalazczego oraz ducha pionierstwa, tak aby w procesie opracowywania i produkcji wygląd zewnętrzny oraz jakość techniczna pozwalały osiągnąć solidność wykonania i ponadczasową oryginalność. Zdaniem firmy, idealny pojazd dziecięcy powinien zapewniać nie tylko wielostronne możliwości zabawy, ale także umożliwiać zdrowy rozwój fizyczny dziecka i możliwie jak najdłuższe korzystanie z zabawki.

berg, trampoliny, gokarty, jeździki, brykacze.pl

Trampoliny to genialny sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu – zapewniają ruch, dbają o kondycję fizyczną dzieci (i nie tylko!), poprawiają krążenie i odstresowują. Nie ma nic lepszego, niż aktywny, relaksujący wypoczynek po ciężkim dniu w szkole 🙂

Firma Berg posiada w ofercie 4 modele trampolin. Każdy z nich charakteryzuje się inną specyfikacją.

Trampoliny z serii Talent

trampolina, brykacze.pl, berg, trampoliny

Najtańsza z serii, wyposażona w bezpieczne, samozamykające się bezpieczne wejście, wytrzymałe sprężyny i ramę. Dostępna jest w wariantach o średnicy 180, 240 i 300 cm.

brykacze.pl, trampolina, berg, zabawki ogrodowe

Model idealny dla początkujących. Ze względu na stosunkowo krótkie sprężyny, posiada mniejsze wybicie, niż droższe modele, dzięki czemu jest bezpieczniejsza dla młodszych dzieci, niż pozostałe modele.

Trampoliny z serii Favorit

trampolina, berg, favorit, brykacze.pl

Wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, oraz dostępne w wersjach o większej średnicy. Dostępne rozmiary to 270, 330, 380, 430 cm. Co więcej, w zestawie znajduje się pokrowiec, który doskonale zabezpieczy trampolinę przed warunkami atmosferycznymi.

Trampoliny z serii Champion

trampolina, berg, champion, brykacze.pl

Świetny produkt, posiadający elastyczne wsporniki poprawiające stabilność. Po zarejestrowaniu na stronie producenta, gwarancja na ramę wydłużona jest do 13 lat! Maksymalne obciążenie to 110 kg, więc skakać mogą również dorośli.

Trampoliny z serii Berg Elite+

trampolina, berg, elite, brykacze.pl

Najlepsza z trampolin firmy Berg. Wyposażona jest w najlepsze elementy konstrukcyjne: super-wytrzymałą matę do skakania, 128 bardzo długich sprężyn twinspiring gold, znacznie poprawiających wybicie, system t-section pozwalający na łatwy i szybki montaż, oraz boczną osłonę z maksymalną ochroną UV. Dostępna jest w wersjach o średnicy 330, 380 i 430 cm.

A jeśli chwilowo znudzi się skakanie, to warto wyskoczyć na spacer… albo przejażdżkę! Z jeździkiem Berg GO2 każda wyprawa przyniesie masę frajdy i zdrowej aktywności fizycznej.

To bardzo uniwersalna zabawka dla dzieci od 10 miesiąca. Może służyć jako pchacz, chodzik i jeździk. Dostępny jest w trzech pastelowych kolorach, oraz można do niego dokupić rączkę dla rodzica do pchania.