Słowo sport ma wiele znaczeń. Biorąc pod uwagę fakt, że szachy, a w niektórych krajach nawet gry komputerowe są uznawane za dyscypliny sportowe, turnieje w piłkarzyki czy air hockeya nie powinny nikogo dziwić. Od zabawy do sportu droga jest krótka – wystarczy, że ktoś będzie chciał organizować turnieje. Jeśli zainteresowanie jest duże, to znajdą się sponsorzy, więc jeśli są zawodnicy, to są też zawody. Przedsięwzięcie samo się nakręca.

Nawet siedmiolatek może być mistrzem foosballu – bo tak nazywa się profesjonalną grę w piłkarzyki. Jednak droga do błyskotliwej kariery nie jest usłana różami, więc trzeba zacząć od podstaw. Jaki stół wybrać, by zainteresować dziecko tą zabawą? Na start można zacząć od czegoś niedrogiego, ale jednocześnie przystosowanego do najmłodszych.

smoby, piłkarzyki, air hockey, brykacze.pl

Stół renomowanej firmy Smoby łączy w sobie aż 4 gry: piłkarzyki, air hockey, bilard i ping-pong. Biorąc pod uwagę koszt, oraz miejsce jakie zajmowałyby stoły do tych wszystkich gier osobno, jest to idealne rozwiązanie na początek. Dziecko może zainteresować się bardziej jedną z czterech zabaw, a wtedy można pomyśleć o większym i bardziej profesjonalnym sprzęcie.

piłkarzyki, foosball, football stołowy, cougar, brykacze

Stoły do gier firmy Cougar nadają się idealnie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nie różnią się znacząco od w pełni profesjonalnych stołów używanych na zawodach, a ceny nadal są niższe. Stoły tego rodzaju posłużą wiele lat, oraz będą świetną atrakcją na wszelkich imprezach – nie tylko dziecięcych.

Popularność nieelektronicznych zabawek niezwykle nas cieszy. Gry towarzyskie są idealnym sposobem na poznawanie nowych ludzi i zawieranie przyjaźni przy butelce oranżady, więc jeśli Twoje dziecko spotyka się ze znajomymi by razem pograć w piłkarzyki, możesz mieć pewność, że w jego życiu społecznym wszystko jest w porządku. W dzisiejszych czasach potrzebę współzawodnictwa młodzi ludzie często zaspokajają przed komputerem i tabletem, zaniedbując przy tym prawdziwe relacje – stoły do gry są świetną alternatywą i powinny spodobać się nawet fanom internetowych zmagań.

Firma Cougar posiada również w ofercie stoły do innych gier: air hockeya (tzw. cymbergaj), oraz bilarda.

air hockey, cymbergaj, stół do gry, brykacze.pl

Stół do air hockeya Cougar

 

stół, bilard, brykacze.pl, cougar

Stół bilardowy Cougar