Wszyscy kochają rankingi – my również! Dlatego wybraliśmy 3 zabawki marki Little Tikes, które najbardziej przypadły nam do gustu. Dlaczego akurat zabawki Little Tikes? Otóż jest to jedna z najbardziej znanych marek zabawek na świecie – a poza tym obchodzą w tym roku swoje 50-te urodziny! To niepowtarzalna okazja, by nieco bliżej zapoznać się z asortymentem tej firmy.

Piaskownica dla dzieci Żółw

piaskownica, zabawki do piasku, żółw, little tikes, brykacze.pl

Żółw to zdecydowany lider wśród zabawek ogrodowych Little Tikes. Wszyscy go kochają, ponieważ jego stosunek ceny do jakości jest niesamowicie korzystny. Posiada wygodną pokrywę, która zabezpieczy piasek przed zanieczyszczeniem przez zwierzęta, oraz przed opadami atmosferycznymi, a także jest lekki i wytrzymały. Jest to bezkonkurencyjny produkt w swojej cenie.

Stół wodny Fabryka Fontann

stół wodny, zabawki wodne, little tikes, brykacze.pl, fabryka fontann

Fabryka fontann to świetna zabawka wodna, która pozwoli dzieciom na zaprojektowanie własnej fontanny przy pomocy dostępnych elementów. Do wykorzystania mają fantastyczne gadżety, takie jak pompy wodne, lejki, oraz mnóstwo rur. Jest to fantastyczna zabawa, która rozwija kreatywność!

Dmuchany plac zabaw

dmuchaniec, dmuchańce, dmuchany plac zabaw, little tikes, trampolina dmuchana

Dmuchańce marki Little Tikes to genialne zabawki, które idealnie sprawdzają się nie tylko w domowym ogródku, lecz również w placach zabaw, strefach dla dzieci, czy wesołych miasteczkach. Są to bardzo solidne i wytrzymałe zabawki, które służą przez wiele lat.

Zabawki marki Little Tikes wyróżniają się na tle konkurencji ze względu na wykorzystane materiały najwyższej jakości, ale również ze względu na przystępną dla każdego cenę, oraz różnorodność produktów. Wiele z nich to zabawki wręcz ikoniczne – należą do nich na przykład dmuchańce, ale również zabawki wodne i jeździki Cozy Coupe. Warto również wyróżnić tę markę z tego powodu, że posiada zabawki niemalże z każdej istniejącej kategorii.