Na przełomie listopada i grudnia wszyscy szukamy prezentów dla swoich bliskich. Jeśli masz w rodzinie dzieci, mikołajki są najbliższą okazją, na którą trzeba znaleźć jakieś ciekawe zabawki. Masz problem z podjęciem decyzji? Może spodoba Ci się któraś z naszych propozycji?

Drewniany Zestaw do tkania Viga Toys

krosno, viga, drewniane, brykacze.pl

Rewelacyjne drewniane krosno do tkania renomowanej firmy Viga Toys. Z pomocą tej zabawki dziecko może tkać tkaniny o przeróżnych barwach i wzorach. Fenomenalnie pobudza kreatywność, oraz sprawność manualną rączek twojej pociechy. Zabawa jest wciągająca i nigdy się nie nudzi.

 

Smoby Duża Kuchnia Elektroniczna 38 akcesoriów Tefal Studio XXL Bubble + Toster Tefal Classic

kuchnia, ecoifier, smoby, brykacze.pl, akcesoria

Rewelacyjna zabawka dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Każde dziecko w tym wieku lubi naśladować dorosłych, więc podglądając rodziców w czasie gotowania, może zapragnąć dostać taką kuchnię. Możecie gotować całą rodziną! To idealny sposób na zacieśnienie więzi, a także wprowadzenie maluchów w świat pyszności. Wytłumacz dzieciom jak przygotować ich ulubione potrawy, wyjaśnij zasady użytkowania kuchenki, piekarnika i zmywarki. Dzięki tej zabawce połączysz przyjemne z pożytecznym i dzięki Twoim wskazówkom Twoje dzieci nauczą się ostrożności.

 

Drewniany domek dla Lalek duży Amelia KidKraft willa

domek dla lalek, barbie, steffi, brykacze.pl

 

Drewniany domek dla lalek amerykańskiej firmy KidKraft. Pasują do niego lalki wysokości do 30cm, takie jak Barbie i Steffi. Domek jest ogromny, posiada 3 kondygnacje, 4 pomieszczenia + balkon, oraz mnóstwo przeróżnych akcesoriów. Elementy są ruchome, meble można przestawiać, a do wyższych pięter można dojechać windą. Do tego wielkie okna i różowy wystrój powodują, że to idealny prezent dla dziewczynki.

 

Zdalnie sterowana Wyścigówka Spychacz 2w1 Little Tikes

wyścigówka, pilot, little tikes, brykacze.pl

Spychacz czy wyścigówka? Trudno Ci podjąć decyzję? A może Twoje dziecko chce jedno i drugie? Nie ma problemu! Z tą zabawką 2 w 1 Twoja pociecha dostanie zarówno samochód rajdowy, jak i spychacz, któremu nic nie stanie na drodze. W dodatku pojazd jest zdalnie sterowany.

 

Drewniana Deska do balansowania Viga Toys

drewniana, viga, piłeczki, balansowanie, brykacze.pl

Wisienka na naszym prezentowym torcie. Dzieci lubią ruch, a ruch to zdrowie! Deska do balansowania Viga Toys to genialna zabawka, która zapewni twojemu dziecku masę frajdy. Stojąc na niej i balansując ciałem, maluch ma za zadanie doprowadzić piłeczki do końca labiryntu.